Autorzy

 

KATARZYNA MĘTRAK

Koordynator projektu
tel: 728 802 721, email: kasia@dobrzezamieszkasz.pl

Z wykształcenia architekt, z zawodu grafik oraz właściciel firmy Studio SG. Uwielbia poznawać inne kultury, odkrywając ich różnorodność i odmienność. Wrażliwa na piękno i relacje międzyludzkie. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, zdobywając szczyty górskie. W każdym miejscu szuka inspiracji i motywów do rozwoju oraz udoskonalenia rzeczywistości.

więcej…

ANDRZEJ GRAD

Adwokat

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie od 2009 roku. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu obsługi prawnej podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, motoryzacyjnej, reklamowej oraz nauki i szkolnictwa wyższego. Specjalizuje się w prawie budowlanym, gospodarczym, własności intelektualnej oraz spadkowym. Prowadzi kancelarię adwokacką w Warszawie.

 

GRZEGORZ FILA

Adwokat

EWA NOWINA-WITKOWSKA

Adwokat

Zajmuje się obsługą prawną podmiotów (zarówno deweloperów jak i indywidualnych nabywców) na rynku deweloperskim w sferze prawa cywilnego ze specjalizacją, w zakresie problematyki związanej z umowami deweloperskimi. Jest członkiem zespołu Ch&O adwokaci świadczącego usługi  m.in. na gruncie prawa nieruchomościowego.

więcej…

KAROL ŚWIETLICKI

Starszy ekspert ds. finansów

Magister, absolwent Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej – Curie kierunek Ekonomia, specjalizacja bankowość. Od 2010 roku zajmuje się doradztwem w zakresie kredytów, specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Współprowadzi biuro kredytowe w Warszawie. Od początku swojej działalności związany jest z ANG Spółdzielnia gdzie działa jako jeden ze spółdzielców. Przez trzy lata pracował w Deutsche Bank s.a. jako ekspert do spraw kredytów hipotecznych. Swoje doradztwo opiera na zaufaniu, kompetencji i wiedzy. Przez lata działalności pomógł w udzieleniu kredytu setkom klientów, którzy polecają go znajomym i rodzinie.

więcej…

DOMINIKA WOJCIECHOWSKA

Architekt

Inżynier architekt, absolwentka wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Właścicielka pracowni Nidus Interiors. W projektowaniu architektury i wnętrz działa od 2010 roku, od 2014 roku specjalizuje się w szytych na miarę wnętrzach mieszkalnych. Wsłuchując się w potrzeby klientów tworzy miraże praktycznych koncepcji z odrobiną estetycznego szaleństwa, szukając indywidualnie dobranych, ale ponadczasowych rozwiązań.

więcej…

 

 

MANUFAKTURA MIESZKAŃ

Inwestorzy na rynku nieruchomości
email: mail@manufakturamieszkan.com

Działamy z pasji do nieruchomości. Gdzie? W centrum województwa wielkopolskiego, czyli w Poznaniu.

Zajmujemy się przygotowywaniem mieszkań inwestycyjnych na wynajem, które wyróżniają się jakością i standardem wykończenia. Pomagamy również osobom, które posiadają mieszkanie na wynajem, jednakże nie chcą zajmować się nim osobiście. Zajmujemy się podnajmem. Wyszukujemy okazje inwestycyjne dla inwestorów. Przygotowujemy mieszkania do sprzedaży, przeprowadzając w nich generalny remont i zamieniając je w przytulne wnętrza, w których niejedna osoba chciałaby zamieszkać.

EWA WRONA – FUKS

Ekspert ubezpieczeniowy

Doświadczony manager aktywnie działający od 2009 w sektorze sprzedaży B2B oraz B2C, różnych produktów. W swoim życiu pełni kilka ról i lubi tę różnorodność. Kieruje się zasadą, iż praca pozbawiona pasji to marnowanie życia… preferuje zatem tzw. pracohobbyzm .

Czerpie ogromną satysfakcję z pracy z drugim człowiekiem. Do każdego człowieka podchodzi tak samo –z pełnym zaangażowaniem i chęcią poznania gwarantującą zrozumienie potrzeb umożliwiających zaproponowanie optymalnych rozwiązań finansowych.

więcej…

Jan Maliszewski

Copywriter

Dziennikarz i muzyk. Absolwent studiów magisterskich na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie; kierunek dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalnością: komunikacja medialno-marketingowa. W 2015 roku uzyskał dyplom zawodowego muzyka w Państwowej Szkole Muzycznej I i II stopnia w Żyrardowie; klasa perkusji. Obecnie członek jedynej w Polsce Orkiestry Perkusyjnej „Marimband”. Oczywiście miłośnik i wykonawca muzyki, ale także pasjonat sportu, szeroko pojętej sztuki i podróży.
więcej…