KROK I – Jak oszczędzać?

Spoglądając na tytuł tego cyklu artykułów, możesz opacznie zrozumieć jego przesłanie. Sugeruje on bowiem, że treści, poświęcone będą bezpośrednio odpowiedzi na pytanie: JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE … 🙂 Oczywiście jest to jeden z tematów, ale nie jedyny! Sposób zarządzania naszymi finansami podyktowany jest często przez decyzje, które pozornie nie są ze sobą powiązane m.in. wybór lokalizacji mieszkania, ustalenie metrażu, a także określenie trybu życia. Patrząc jednak na te aspekty z perspektywy czasu, są one bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na nasz budżet. Podczas tych wyborów również możesz zaoszczędzić!

W artykułach przedstawiamy własny punkt widzenia. Możesz się nim zainspirować i zacząć działać już dziś! Prezentujemy subiektywną opinię i dzielimy się doświadczeniami. Oczywiście masz prawo się z nimi nie zgadzać i szanujemy to! 🙂 Jeśli chciałbyś natomiast wzbogacić któryś z tematów o swoje spostrzeżenia, to koniecznie daj nam znać w komentarzach. Wspólnie budujmy wartość tego bloga.

Do rozwijania zagadnień na blogu związanych z oszczędzaniem pieniędzy, zainspirowali mnie: Michał Szafrański i Marcin Iwuć. Z tego miejsca bardzo im za to dziękuję 🙂 Ich porady nieustannie wpływają na poprawę kondycji moich finansów domowych, a także inspirują do dzielenia się wiedzą z szerszym otoczeniem. Polecam ich działalność, ponieważ wykonują doskonałą pracę w kwestii porządkowania finansów domowych! Ja jestem tylko, albo AŻ ich uczniem, który łączy wiedzę dotyczącą finansów z obszarem obejmującym zakup mieszkania 🙂

Zapraszam na cykl artykułów:

JAK OSZCZĘDZAĆ PIENIĄDZE?

  1. Jak prowadzenie budżetu domowego może pomóc przy zakupie mieszkania? – wkrótce
  2. X sposobów na zwiększenie dochodów – wkrótce

ZANIM PÓJDZIESZ DO DEWELOPERA

  1. Zakup mieszkania – strach, obawy, niepewność – więcej
  2. Jak szukać mieszkania? – Określ swoje potrzeby- więcej
  3. Mieszkanie marzeń – co to oznacza w praktyce? – więcej

JAK ZAOSZCZĘDZIĆ NA KUPNIE MIESZKANIA

  1. Wycena mieszkania – więcej
  2. Jaki metraż mieszkania wybrać? – Określ swoje potrzeby – więcej
  3. Poradnik: Jak negocjować cenę mieszkania? – wkrótce