Skoro trafiłeś na nasz blog prawdopodobnie poszukujesz mieszkania dla siebie i/lub swojej rodziny.  Jesteś na początku tego procesu, a może znalazłeś już masę artykułów z poradami, jakie mieszkanie wybrać, gdzie? Za ile? Jaki metraż? Może nawet spotkałeś się z kilkoma sprzedawcami od różnych deweloperów, gdzie od każdego dostałeś kilka dodatkowych opinii?

A mimo tych kroków dalej nie wiesz jakiego mieszkania konkretnie potrzebujesz? Ilość opinii znajomych i doradców przytłacza, a Ty dalej zastanawiasz się co konkretnie dla Ciebie będzie najbardziej korzystne?
Witaj w klubie, bo właśnie takie doświadczenia i myśli skłoniły Nas do stworzenia tego bloga 🙂

 

Poprzez cykl artykułów przeprowadzimy Cię przez proces zakupu mieszkania. Poruszamy w nich kwestie
jak logicznie podjąć decyzję, często o pierwszej tak dużej inwestycji w naszym życiu. Podpowiemy kilka narzędzi, z których warto skorzystać podczas tego wyboru. Doradzimy na co zwrócić uwagę w kwestiach prawnych
, finansowych, wyborze metraży czy lokalizacji oraz w kontakcie z deweloperem.

Jesteśmy grupą pasjonatów, która na swojej drodze doświadczyła współpracy z deweloperami jako osoby poszukujące mieszkania oraz od strony zawodowej współpracując w określonych dziedzinach. Przeprowadziliśmy badania wśród konsumentów, wyszukując problematyczne aspekty w procesie zakupu mieszkania i tą bazą zgromadzonej wiedzy chcemy się z Tobą podzielić.

Z rozmów z osobami, które interesują się kupnem mieszkania lub tego zakupu już dokonały, większość problemów/opóźnień wynika z braku pełnego zrozumienia procesów. Relacja deweloper – klient przedstawiana jest jako konfrontacja i walka, a przecież nie o to w tym wszystkim chodzi.

 

ZADOWOLONY KLIENT  =  DOBRA REPUTACJA DEWELOPERA,

 

dlatego kompromis i szczerość w tej relacji wygra zawsze :). Oczywiście zdarzają się “szczególne przypadki”, gdzie zasada ta nie jest zachowana, ale tworzymy tego bloga, aby tą relację ułatwić.

 

Jeśli są jakieś tematy, które w szczególności Cię interesują, a nie ma ich jeszcze na blogu – zapraszamy do kontaktu. Tworzymy go dla Ciebie i przyszłych naszych czytelników, aby mogli dobrze zamieszkać 🙂

Kontakt: kasia@dobrzezamieszkasz.pl

 

 

 

Udostępnij: