WSPÓŁPRACA

Swoją wiedzę i doświadczenia z rynku nieruchomości, chcemy przekazywać szerokiemu gronu czytelników. Zależy nam na poprawie jakości ich życia, poprzez zwracanie uwagi na popełniane błędy. Dzięki temu, czytelnicy nauczą się omijać problemy, a skutki pomyłek nie będą się za nimi ciągnęły. Chcemy budować świadomość i inspirować do spełniania swoich marzeń podczas wyboru mieszkania.

Może wspólnie rozwiniemy te wartości?

 

Szkolenia i warsztaty

Działamy jako doradcy przez cały proces zakupu mieszkania. Organizujemy szkolenia internetowe oraz stacjonarne dla osób poszukujących mieszkania na rynku pierwotnym. Tematyka szkoleń i warsztatów obejmuje zagadnienie zatytułowane: “Jak kupić mieszkanie – metoda krok po kroku”.

Jesteśmy otwarci na współpracę podczas realizacji cyklu szkoleń, jak i pojedynczych eventów związanych z zakupem mieszkania.

 

Współtworzenie bloga

Działasz w obszarze usług dla osób poszukujących mieszkania? Tworzysz wartościowe treści, którymi chciałbyś podzielić się na łamach naszego bloga? A może posiadasz narzędzie, które wpłynie na jakość życia osób poszukujących mieszkania?

Zapraszamy do współpracy w tworzeniu naszego bloga. Chętnie będziemy współdziałać z osobami, które pomagają bezpieczniej, łatwiej i sprawniej kupić mieszkanie marzeń naszym odbiorcom.

 

Współpraca komercyjna

Jeśli planujesz kampanię promocyjną w blogosferze, zapraszam Cię do stworzenia wspólnego projektu. Opowiedz nam o swoim produkcie, a my podpowiemy Ci jak wspólnie możemy stworzyć wartość dla naszych czytelników. Oczywiście w oparciu o Twój projekt. Wypromujemy Twój produkt w nieszablonowy sposób.

Jeszcze nie masz pomysłu, w jaki sposób moglibyśmy współpracować? Przekaż nam swój produkt do przetestowania! Jeśli będzie wartościowy dla naszych czytelników, pomożemy Ci stworzyć dla niego kampanię promocyjną.

 

Promocja dla deweloperów

Wyróżnij się na tle swojej konkurencji i zaprezentuj na naszej mapie inwestycji. Stworzymy dla Ciebie wizytówkę zawierającą: logo inwestycji i/lub dewelopera, zdjęcia i opis inwestycji. Wizytówka będzie przekierowywać na Twoją stronę www. Chcemy Cię wspierać w poprawie widoczności oraz budowaniu rzetelności Twojej strony internetowej. Wiarygodność dewelopera jest jedną z najważniejszych wartości wskazywanych przez osoby poszukujące mieszkania.

A może masz inny pomysł na nawiązanie współpracy? Zadzwoń do nas lub napisz. Porozmawiamy o tym, jak osobom poszukującym mieszkania, ułatwić zadanie zakupu nieruchomości. Stwórzmy razem nowe standardy.

 

Zapraszamy do kontaktu